Regisztráció


A Soproni Lőver Íjász Egyesület szeretettel vár minden sporttársunkat a 2017. évi 3D versenyére, Sopron – Ágfalva Vadon Lovas Club.
A verseny a régiós 3D bajnokság első fordulója!
Időpont: 2017. Május 21.
Helyszín: Sopron Ágfalva, Vadon Lovas Club!

Rendező: Soproni Lőver Íjász Egyesület
A verseny egyedi szabályrendszer szerint kerül megrendezésre!
Kategóriák: NYND Régiós bajnokság szabályzata szerint.

Korosztályok:
Mini -9 évig
Gyerek 10-13 év között
Kadett 14-17 év között
Felnőtt 18-50 év között
Veteránok 51- évtől

A verseny jellege:
3D vadász, 28 célállomással. Célonként két (2) lövés, azonos pontozással! (11, 10, 8, 5, 0)
Piros karó Max. távja 55m
Díjazás: érem, oklevél (min 3 fő felett kategóriánként)

Nevezési díj:
Felnőtt, Kadett: 3500 Ft
Gyerek, mini: 2000 Ft
Helyszíni nevezés: +1500 Ft
Előnevezés: 2017. május 18. (csütörtök) éjfél
Előnevezni: pontos név, email, kategória, korosztály megjelölésével lehet!
Minden előnevező egy meleg ebédben részesül, a helyszínen nevezők számára a meleg étel nem biztosított.
Külön ebéd előre kérhető: 1000 Ft
Információk: Király Gábor +3620-9-538-584

Eseti versenyengedély a helyszínen váltható!

VERSENYSZABÁLYZAT (PDF)

Program:
8:00-9:40 - Regisztráció, nevezés, bemelegítés
9:50 - Megnyitó
10:00 - A verseny kezdete
17:00 – Eredményhirdetés

BTE: Király Gábor BTE/2014/122
A verseny mindenki számára nyitott, a részvétel saját felelősségre történik. Versenyen kívüli lövésért kizárás jár! A szervezők a változtatás jogát fenn tartják!

MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK!


Már regisztráltak

Ábrahám Zoltán(Delta í.e.)
Balogh Csaba(Löver Íjász Egyesület)
Balogh Csaba István(Löver Íjász Egyesület)
Balogh Tibor(MISE)
Bányi Jázmin(Lőver SE)
Bányi Sándor(Lőver SE)
Bányiné Lőrik Lilla(Löver Íjász Egyesület)
Baranyai Tamás(NiburSE - Haladás VSE)
Barasits György(SRSE)
Baumgartner Bálint(Lővér Íjász Egyesület)
Baumgartner Melinda(Lővér Íjász Egyesület)
Beke Péter()
Bella Szabolcs(Ásványi ÍK)
Béndek Ottó(Ring se)
Berényi Péter(NiburSE - Haladás VSE)
Bognár Károly()
Borsodi Zoltán Barna (Ásványi ÍK)
Bozsoki Balázs()
Buczkó Péter (Hévíz SK)
Buczkóné Nagy Nikoletta(Hévíz SK)
Bugledits László(Lővér Ijász)
Csizmazia Péter(Alsóörsi SE)
Csobán József(T.E.A.)
Csonka Csaba(Ring SE)
Csonka Csabáné(Ring SE)
Czupy Enikő(Lővér Íjász S.E.)
Dobos Róbert(MISE)
Dozsa Alexandra(SRSE)
Dubek Krisztián(Lővér)
Dubek László(Lővér (ex))
Dugmanics Noémi(hétdombi IKSE NÁDASD)
Dugmanics Tamás(hétdombi IKSE NÁDASD)
Dula Attila(MISE.)
Eöri László()
Farkas Edit(Lőver SE)
Farkas Gábor(NiburSE-Haladás VSE)
Fogarasi Róbert(SRSE)
Fúto Róbert(SZIU)
Gadavics András(Ring SE)
Gellén László(Nibur SE-Haladás VSE)
Gilicze Kristóf(Lőver Íjász Egyesület)
Gór Marcell(Soproni Lövér Íjász Egyesület)
Gulyás Erik(Delta IE)
Gyimóti Szilárd(Bakonyjákói Íjász Egyesület)
Gyolcs Bence(Lövèr Íjász Sopron)
Harald Huber(Bogensportakademie)
Hermán Péter(Négy Kos HÍE)
Hestencz Henrietta(SRSE)
Hodács Viola(Nibur SE- Haladás VSE)
Homor Péter(SRSE)
Horváth Balázs(Gyepű Farkasai)
Horváth Bálint Gergely(Lövér Íjász Sportegyesület)
Horváth Huba(Ring SE)
Horváth Zsolt(MISE)
Hudop Gyula(Hévíz SK)
Jáger Dániel(Löver I E)
Jónás László(Bercsényi DSE Győr)
Kámán József(Sólyom Íjász Egyesület Zalaegerszeg)
Kapocsi Imre(Terepíjász Egyesület Ajka)
Kapocsi Orsolya(Terepíjász Egyesület Ajka)
Kapui Bálint(Lővér Íjász Egyesület)
Kasza László(T.E.A.)
Kele Ferenc(Hévíz SK)
Kelemen Ferenc (Bercsényi ÍE)
Keszőcze János(Ring SE)
Király Gábor(Soproni Lővér Se)
Kiss Gábor(SRSE)
Kiss Leila(Lőver Íjász Egyesület)
Kochán Zsolt()
Kohár Mihály(Ring SE)
Koncsik Lajos()
Konkoly László(Zeg)
Kovács Attila(Ring SE)
Kovács Zsolt(SRSE)
Krauszpek János(Hévíz SK)
Krauszpek Krisztián(HÉVÍZ SK)
Krauszpek Péter(HÉVÍZ SK)
László Dezső(Delta)
Lebmann Gábor(Löver Íjász Egyesület)
Lovász Béla(Löver Íjász Egyesület)
Luka Dániel(RING SE , Ásványi ÍK)
Luka Sándor(RING SE , Ásványi ÍK)
Madarász Attila(Ring SE)
Magyar Balázs(Lőver ijàsz s .e. sopron)
Major József(MISE)
Marton Imre(MÓRI SE Íjász szakosztály)
Marton Kristóf(MÓRI SE Íjász szakosztály)
Miczárt József(Solyom IE Zalaegerszeg)
Mikó Péter(Soproni Löver Íjász SE)
Molnár Ferenc Midesz(Hetdombi.I.k.E.S.E)
Murgui Attila(Ring SE)
Nagy Tibor(T.E.A.)
Nagy Tiborné(T.E.A.)
Németh Ákos(SRSE)
Németh Kitti(Négy Kos HÍE)
Pál Csaba(Ring se)
Pataki József(PEYTU I.H.E.)
Petrédné Kondora Cecília(NiburSE-Haladás VSE)
Pill Zoltán (Ásványi ÍK)
Pokk Lilla(SRSE)
Prekop Gabriella(RING-SE)
Pula Kata(MISE)
Rajmon Norbert(Ring SE)
Rakonczai Erzsébet(Ring SE)
Sávoly István(Négy Kos HÍE)
Schmidt Csaba(Peytu I.H.E.)
Schmidt Tibor(Peytu I.H.E.)
Seres Armand(Nibur Se Haladás Vse)
Simán László(Zeg)
Simon Ferenc Zoltán(Nibur SE- Haladás VSE)
Sreiner Attila(MISE)
Süle István(Delta I.E.)
Szabó Andor Ádám(Soproni Lővér Íjász S.E)
Szabó Árpád(Alsóőrsi IE.)
Szabó Szebasztián(Soproni lőver)
Szalai István(RING-SE)
Szente Sándor(Ring SE.)
Szilágyi Imre(Löver I E)
Szilágyi Kristòf(Ásványi ÍK)
Szöllősi Bálint(Soproni Löver Íjász Egyesület)
Szöllősi Milán(Soproni Löver Íjász Egyesület)
Takács Gergő(NiburSE - Haladás VSE)
Takács Zoltán(Ring SE)
Talpas Gy. Csaba(NiburSE-HaladásVSE)
Tamás László(Ring SE)
Tejfel Sándor(Solyom IE Zalaegerszeg)
Ték Róbert(SRSE)
Tomsics Balázs(NibúrSE-Haladás VSE)
Torma József(Ring SE)
Tóth Krisztián()
Tóth Zoltán(-)
Turi László(MÓRI SE Íjász szakosztály)
Ursula Priebernig(Bogensportakademie)
Vági György(Régió Körmend)
Varga Edit(Kanizsa IE)
Vigh Csaba(Tatabányai Íjász Egyesület)
Zap Zsigmond()
Zsebedics Ákos(Ásványi ÍK)
Zubor Sándor(Tatabányai Íjász Egyesület)